• قالب فارسی کابل

  مخصوص جوملا 2.5

  قالب خوش رنگ و ساده برای سایت های با موضوع شخصی و وبلاگی و علمی بسیار مناسب است.این قالب سبک و به راحتی قابل شخصی سازی و تغییر در تصاویر و موقعیت هاست.

  با ما تماس بگیرید ....

 • قالب فارسی اشتون

  مخصوص جوملا 2.5

  قالب خوش رنگ و زیبا برای سایت های با موضوع شخصی و وبلاگی و شرکتی بسیار مناسب است.این قالب سبک و به راحتی قابل شخصی سازی و تغییر در تصاویر پس زمینه و موقعیت هاست.

  با ما تماس بگیرید ....

 • قالب فارسی نامه رسان

  مخصوص جوملا 2.5

  قالب  ساده برای سایت های با موضوع شخصی و وبلاگی بسیار مناسب است.این قالب سبک و به راحتی قابل شخصی سازی و تغییر در تصاویر و موقعیت هاست.

  با ما تماس بگیرید ....
 • قالب فارسی ستاره دنباله دار

  مخصوص جوملای 2.5

  قالب ساده برای سایت های با موضوع شخصی و وبلاگی بسیار مناسب است.این قالب سبک و به راحتی قابل شخصی سازی است . این قالب را میتوان با تغییر در رنگ ها زیبا تر نیز کرد .

  با ما تماس بگیرید .... • قالب فارسی اتحادیه

  مخصوص جوملای 2.5

  قالب  ساده برای سایت های با موضوع اداری و شرکتی بسیار مناسب است.این قالب به علت نوع طراحی و رنگ بندی بسیار مناسب شرکتها ، مشاغل ، ادارات و سازمانهاست.

  با ما تماس بگیرید .... • قالب فارسی الیزه

  مخصوص جوملا 2.5

  قالب خوش رنگ و ساده برای سایت های با موضوع شخصی و مد و فشن بسیار مناسب است.از این قالب می توان برای آرایشگاه ها ، مزون لباس ، سایت های شخصی بانوان استفاده کرد .

  با ما تماس بگیرید ....

قالب های فارسی

قالب سیاه و سفید

ارسال شده در قالب

قالب زیبا و حرفه ای سیاه و سفید مناسب برای سایت های شخصی ، بیوگرافی و ... می باشد . این قالب بسیار زیبا می باشد و امکان نمایش تصویر و مطالب درون کادر مشخص با افکت زیبا را دارد ....

قالبی سبک و زیبا برای سایه های شخصی ......

برای تهیه قالب و یا طراحی سایت با ما تماس بگیرید ....