فایل اسلاید تصاویر با موضوع ایده پردازی شماره 17

اسلاید تصاویر

در فضای مجازی و خصوصا در اینستاگرام پست های اسلایدی با تصاویر جالب بسیار مورد توجه قرار می گیرند . اگر شما نیز علاقه مند هستید که پست های اسلایدی در پیج حود منتشر کنید بعضی مواقع ممکن است یافتن تصاویر و تصاویر مخصوص اینستاگرام برایتان زمانبر و سخت باشد. به همین دلیل در صفحه گرافیک بناب هاست تصمیم گرفتیم برخی تصاویر اسلایدی که برای ارائه به صفحات اینستاگرامی آماده کرده بودیم را در سایت برای دانلود در اختیار همه قرار دهیم تا به راحتی دانلود کنند و در صفحات خود استفاده کنند. تصویری که امروز منتشر کردیم موضوع ایده پردازی دارد و مناسب متن های ایده پردازانه و هوشمندانه است.

ایجاد اسلاید تصاویر به صورت زیبا در صفحات اینستاگرام اهمیت زیادی دارد. چینش پشت سر هم آنها و در سایز مناسب نیز اهمیت زیادی داردو باید به صورت درست و موقعیت درست تصویر انتخاب شود که هم زیبایی تصویر را حفط کند و هم کاربر را تشویق به ورق زدن کند. پس برای برخی افراد که تخصص و زمان کافی برای ایجاد این تصاویر را ندارند در دسترس بودن فایل تصویر آماده بسیار خوشایند است.

در این مطلب میتوانید  تصاویر اسلایدی با موضوع ایده پردازی را به همراه فایل لایه باز فوتوشاپ آن دانلود کنید. در بسته فشرده (زیپ) تصویر اصلی ، فایل فوتوشاپ و تصاویر اسلایدی قرار دارد. می توانید آن را از طریق لینک های قرار داده شده در مطلب دانلود کنید. برای اینکه لینک ها همیشه در دسترس باشند آنها را در سایت های دیگری آپلود کردیم و لینک کمکی قرار دادیم.

همانطور که گفتیم تصاویر امروز مناسب با موضوعات ایده پردازی و نکات مهم است و می توانید برای مطالب خود استفاده کنید. با تصاویر مربوط به این مطلب می توانید در هر کدام از عکس ها قسمتی از یک مطلب دنباله دار یا بخش های مختلف یک نکته آموزشی را نوشته و در صفحه خود منتشر کنید. 

برای تصاویر میتوانید از لینک زیر استفاده کنید .

 «« فایل لایه باز فوتوشاپ اسلاید تصاویر اینستاگرام با موضوع ایده پردازی »»