فایل فوتوشاپ با موضوع ایده پردازی شماره 19

فایل لایه باز فوتوشاپ

در مطالب قبلی مربوط به اسلاید های شبکه های اجتماعی نمونه های متعددی با موضوع خلاقیت و ایده های جدید و جذاب را معرفی کردیم. امروز هم یک نمونه دیگه فایل لایه باز فوتوشاپ از این خانواده را برای شما معرفی می کنیم و در انتها برای دانلود شما قرار می دهیم.

مطالب زیر نمونه های دیگر از این موضع هستند:

فایل لایه باز فوتوشاپ اسلاید تصاویر اینستاگرام شماره 15

فایل لایه باز فوتوشاپ اسلاید تصاویر اینستاگرام شماره 16

فایل اسلاید تصاویر با موضوع ایده پردازی شماره 17

فایل فوتوشاپ اسلایدی با موضوع خلاقیت|شماره 18

 

با تجربه ای که در در فضای مجازی و خصوصا در اینستاگرام داشته ایم پست های اسلایدی با تصاویر جالب بسیار مورد توجه قرار می گیرند و سپس به دفعات در شبکه های دیگر و گروه های تلگرامی و واتساپی هم باز نشر داده می شوند. بعضی مواقع ممکن است انتخاب تصاویر و تهیه اسلایدی که قابلیت های جلب توجه و استفاده مکرر را داشته باشند برای برخی زمانبر و سخت باشد. به همین دلیل در صفحه گرافیک بناب هاست تصمیم گرفته شد تا برخی اسلایدهای تصاویری که برای ارائه به صفحات اینستاگرامی آماده کرده بودیم منظم کرده و در سایت برای دانلود در اختیار بازدید کنندگان قرار دهیم تا به آسانی و رایگان دانلود کنند و در صفحات خود استفاده کنند.

ایجاد اسلاید تصاویر به صورت زیبا در صفحات شبکه های اجتماعی خصوصا اینستاگرام اهمیت زیادی دارد. چینش پشت سر هم آنها و در سایز مناسب هم اهمیت بالایی دارد. برای برخی افراد که تخصص و زمان کافی برای ایجاد این تصاویر را ندارند در دسترس بودن فایل تصویر آماده بسیار مفید و کا راه بیانداز است.

در بسته فشرده (زیپ) تصویر اصلی ، فایل فوتوشاپ و تصاویر اسلایدی قرار دارد. می توانید آن را از طریق لینک های قرار داده شده در مطلب دانلود کنید. برای اینکه لینک ها همیشه در دسترس باشند آنها را در سایت های متفاوتی آپلود کردیم و لینک کمکی قرار دادیم. اگر به هر دلیلی فایل مورد نظر شما دانلود نشد اطلاع دهید تا آنها را در لینکی دیگر آپلود کنیم و یا حتی با ایمیل برای شما بفرستیم.

همانطور که دیدید موضوع تصاویر امروز خلاقیت و ایده پردازی است و می تواند برای موضوعات انگیزشی نیز به کار بیاید.

 

 «« دانلود فایل فوتوشاپ با موضوع ایده پردازی شماره 19 »»

 

اگر علاقه مند به دانلود تصاویر بیشتر و خلاقانه تر هستید به شما سایت زیر رو پیشنهاد میکنم. می توانید از تصاویر رایگان اون که همه با کیفیت نیز هستند استفاده کنید و آنها را دانلود و در موضوعات خود استفاده کنید.

سایت دانلود تصاویر رایگان