قالب جوملا فارسی آسان نصب « کافه قهوه »

قالب فارسی جوملا کافه قهوه

قالب و بسته فارسی آماده نصب «کافه قهوه» دومین محصول از مجموعه قالب های  بناب هاست برای جوملا می باشد. این بسته نصبی با تم قهوه ای و چیدمان و امکانات مناسب برای راه اندازی سایتی برای معرفی کافی شاپ و قهوه فروشی طراحی شده است. شما می توانید با نصب آن یک سایت دقیقا مشابه سایت نمونه داشته باشید.

این بسته نصبی توسط بناب هاست بر پایه یک قالب رایگان جوملا ایجاد شده و بخش های مختلف قالب از اول کدنویسی شده است. برخی تغییرات در طراحی قالب انجام شده و با استفاده از افزونه های جانبی به زیبایی و جذابیت قالب افزوده شده است.

برای اینکه این قالب ساده را تبدیل به یک قالب زیبا و جذاب کنیک از چند افزونه ساده و کاربردی استفاده شده است. این افزونه ها علیرغم ساده بودن بسیار کاربردی و زیبا هستند و می توانند در زیبا سازی سایت شما نقش بسیار مهمی داشته باشند.

این قالب دارای افزونه های :

  • افزونه کاور باکس با بیش از 40 افکت جذاب
  • افزونه آکاردئون زیبا
  • کامپوننت ویجت کیت آخرین نسخه

می باشد.

اگر میخواهید این قالب جوملا را زیباتر و جذاب تر کنید می توانید از صفحه سازهای قدرتمند جوملا نیز استفاده کنید. با استفاده از صفحه سازهای جوملا میتوانید قالب جوملا را بسیار کاربردی تر کنید.

بناب هاست قصد دارد این قالب چوملا را به رایگان در اختیار علاقه مندان به جوملا قرار دهد تا بتوانند تجربه ای جدید با قالب های متفاوت جوملا داشته باشند. این قالب براساس فریمورک نیست و برای ایجاد تغییرات در قالب باید آشنایی مختصری با کدنویسی داشته باشید.

پیش نمایشی از این قالب در لینک زیر آماده شده که می توانید ببیند.

« پیش نمایش قالب کافه قهوه »  

 

 شما می توانید ویدئو معرفی این قالب را در یوتیوب ما مشاهده کنید.

فیلم معرفی قالب جوملای کافه قهوه :