قالب جوملا فارسی و آماده نصب صورت فلکی

قالب جوملا صورت فلکی, بناب هاست

قالب جوملا صورت فلکی یک قالب برای سیستم مدیریت محتوای جوملا است که بر پایه فریم ورک اختصاصی سایت طراح ساخته شده است.  این قالب جوملا  به صورت بسته نصبی ارائه می شود و به صورت مینیمال و حرفه ای  صراحی شده است. این قالب جوملا توسط "بناب هاست" ترجمه و فارسی سازی شده و به صورت یک بسته نصبی آماده شده است. به زودی می توانید آن را دانلود کنید و یک سایت دقیقا مشابه دمو ایجاد کنید.

این قالب مناسب سایت های شخصی می باشد و می تواند برای سایت های با موضوع شعر و عکاسی و طبیعت مورد استفاده قرار بگیرد. تصویر هدر این قالب به صورت داخلی می باشد و بسیار جذاب و خاص طراحی شده است به نحوی که بازدید کننده را در لحظه اول مجذوب خود می کند.

در بین قالب های جوملایی که تا به حال توسط بناب هاست ارائه شده این قالب یکی از خاص ترین ها بوده است.این قالب جوملا توسط بناب هاست بر پایه یک قالب رایگان ایجاد شده و بخش های مختلف این قالب برای زبان فارسی بهینه شده است تا نوشتار آن در حالت راست چین شده نمای بهتری داشته باشد. امکانات داخلی این قالب از قبیل تصویر بارگذاری و Lazy Load زیبایی و جذابیت خاصی به این قالب داده است.سه چیدمان متفاوت در این قالب وجود دارد که طبق علاقه می توانید از هر کدام استفاده کنید. لینک های شبکه های اجتماعی نیز میتوانند از طریق مدیریت قالب کنترل شوند.

شما میتوانید ویدئو معرفی این قالب را در سایت یوتیوب و اکنون در سایت آپارات نیز ببینید :

شما میتوانید در تصویر زیر نمای کلی سایت را ببینید یا برای مشاهده دمو سایت بر روی لینک زیر کلیک کنید:

«« دمو قالب جوملا صورت فلکی »»

همانطور که در تصویر می بینید منو این سایت به نحوی طراحی شده تا مانع دیده شده تصویر جذاب هدر آن نشود.

قالب جوملا صورت فلکی, بناب هاست

 

برای مشاهده ویدئو مربوط به معرفی این بسته نصبی لطفا وارد کانال یوتیوب ما بشید و میدئو مربوطه را ببینید.

کانال یوتیوب ما رو دنبال کنید

بسته نصبی فارسی صورت فلکی
برای دیدن ویدئو کلیک کنید