قالب فروشگاهی نشیمن | کاملا فارسی و بهینه شده

قالب فروشگاهی جوملا

قالب فروشگاهی نشیمن یک وب سایت آماده فروشگاهی است که بر پایه سیستم مدیریت محتوای جوملا و فروشگاه ساز جی تو استور و برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی با امکانات مورد نیاز در ایران آماده شده است. قالب با فریم ورک هلیکس طراحی  شده و در آن از فروشگاه ساز قدرتمند جی تو استور ( J2store) استفاده شده است. این قالب با قابلیت های متنوعی برای ایجاد فروشگاه اینترنتی و فروش انواع محصولات آماده شده است. قالب فروشگاهی نشیمن با کمک صفحه ساز SP Pagebuilder چیدمان بسیار زیبایی یافته است  و در آن می توان انواع رنگ بندی و چیدمان را با قابلیت های داخلی جوملا و صفحه ساز ایجاد کرد.

امروزه داشتن  سایت فروشگاهی برای هر کسب و کاری جزو واجبات شده و با توجه به وضعیت ناپایدار شبکه های اجتماعی نمیشه برای برپایی فروشگاه به اونها متکی شد و باید حتما فروشگاه خودتون رو داشته باشید. این قالب فروشگاهی به صورت بسته آسان نصب تهیه شده و با نصب اون میتونید در کمترین زمان یک فروشگاه اینترنتی با تمام امکانات مورد نیاز برای مدیریت و اتصال اون به درگاه بانکی رو داشته باشید.

در این بسته نصبی افزونه های مربوط به اتصال به درگاه بانکی و ارسال پیامک نصب و تنظیمات مربوط به آن انجام شده است. همچنین امکان صدور فاکتور و پیگیری خرید و مواردی از این قبیل در آن دیده شده است. در این بسته نصبی از افزونه جومبانک استفاده شده که یک افزونه جامع مالی است و به راحتی امکان اتصال انواع درگاه های بانکی و سیستم های ارسال پیامک و موارد مشابه را برای مدیر فروشگاه فراهم می کند.

برای مشاهده دمو قالب فروشگاهی نشیمن روی لینک زیر کلیک کنید.

« پیش نمایش قالب فروشگاهی نشیمن »

 

ویدئو معرفی قالب فروشگاهی نشیمن در یوتیوب قرار داده شده است و می توانید آن را از طریق کانال یوتیوب ما ببینید.

 

 

برای مشاهده بقیه بسته های نصبی ما می توانید به صفحه قالب فارسی مراجعه کنید یا روی لینک زیر کلیک کنید.

 

« قالب های فارسی جوملا »