قالب جوملا فارسی و آماده نصب « خانه رویایی»

قالب جوملا فارسی « خانه رویایی»

قالب جوملا فارسی آماده نصب «خانه رویایی» اولین محصول از مجموعه قالب های جوملای آماده شده توسط بناب هاست می باشد. این قالب جوملا به صورت بسته آماده نصب به زودی در اختیار بازدید کنندگان سایت قرار خواهد گرفت. ابن قالب با موضوع دکوراسیون خانه، رنگبندی و چیدمان آماده شده است و با استفاده از افزونه های متنوعی زیباتر و جذاب تر شده است. علاقه مندان به جوملا میتوانند با بسته نصبی آماده شده در چند دقیقه به راحتی سایتی دقیقا مشابه سایت نمونه که در ادامه لینک و تصویر آن قرار داده شده است را در اختیار داشته باشند.

قالب جوملا فارسی « خانه رویایی»

این بسته نصبی توسط بناب هاست بر پایه یک قالب رایگان ایجاد شده و بخش های مختلف این قالب از اول کدنویسی شده است. برخی تغییرات طراحی و چیدمان در طراحی قالب انجام شده و با استفاده از افزونه های جانبی به زیبایی و جذابیت آن افزوده شده است.

اگر میخواهید این قالب جوملا را زیباتر و جذاب تر کنید می توانید از صفحه سازهای قدرتمند جوملا نیز استفاده کنید. با استفاده از صفحه سازهای جوملا میتوانید قالب جوملا را بسیار کاربردی تر کنید. آموزش استفاده از صفحه سازها به زودی در سایت منتشر خواهد شد .

این قالب دارای افزونه های :

  • افزونه کاور باکس با بیش از 40 افکت جذاب
  • افزونه آکاردئون زیبا
  • کامپوننت ویجت کیت آخرین نسخه

می باشد.

پیش نمایشی از این قالب در لینک زیر آماده شده که می توانید با کلیک روی آن میتوانید سایت ایجاد شده با این قالب را ببیند.

« پیش نمایش قالب خانه رویایی »

 

همچنین می توانید ویدئو معرفی این قالب را در یوتیوب ما مشاهده کنید. و توصیه میکنیم حتما در کانال یوتیوب ما عضو شوید تا از آموزشهای جدید ما که در یوتیوب منتشر می شوند مطلع شوید.

بر روی دکمه کلیک کنید تا ویدئو را ببینید

مشاهده ویدئو