کتاب آموزشی فارسی Cpanel | رایگان

کتاب آموزشی فارسی Cpanel

سیستم پنل مدیریت هاست سی پنل (cpanel) یکی از پرطرفدار ترین محیط ها برای هاست می باشد. برای همین باید با امکانات و استفاده از آن آشنا باشیم تا بتوانیم سایت خودمان را روی آن بالا بیاوریم و یا تنظیمات و تغییرات مورد نیازمان را انجام دهیم. به همین دلیل کتاب آموزشی فارسی Cpanel را با آموزش فعالیت های زیر برای دانلود معرفی می کنیم.

فعالیت های پایه ای از قبیل :

  1. ایجاد و مدیریت دیتابیس
  2. مدیریت فایل های سایت
  3. ایجاد و دانلود بکاب فایل ها
  4. ایجاد و دانلود بکاب دیتابیس
  5. ایجاد و دانلود نسخه پشتیبان کامل
  6. ایجاد و مدیریت ایمیل اختصاصی

و چندین و چند فعالیت دیگر که به عنوان مدیر یک سایت باید بلد باشید و بتوانید در سی پنل (cpanel) انجام دهید. کتابی که در این مطلب آماده کرده ایم سعی دارد به صورت سریع و ساده آموزشی فارسی cpanel ارائه دهد. این کتاب آموزشی فشرده  خیلی سریع به شما راه استفاده از cpanel  را یاد می دهد تا بتوانید کارهای مورد نظرخوتان را در آن انجام دهید.

کتاب آموزشی سی پنل نگارش شده توسط "بابک رحمت قابل " برای مطالعه شما عزیزان آماده شده است . مطالعه این کتاب را برای تمام افرادی که مدیریت سایت را برعهده دارند توصیه می کنیم .

آموزش تصویری Cpanel

برای دانلود بر روی لینک زیر کلیک کنید : 

 

دانلود آموزش سی پنل

 

این کتاب فارسی آموزش سی پنل به صورت یک فایل PDF  ایجاد شده است تا به راحتی در گوشی یا کامپیوتر خودتان دانلود و مطالعه کنید.

ما در بناب هاست ویدئو های آموزشی فراوانی نیز تهیه کرده ایم و در کانال یوتیوب خودمان منتشر کرده این میتوانید با استفاده از آنها یاد بگیرید که چگونه سایت خودتان را به آسانی طراحی کنید.