آموزش پنج مرحله تنظیمات داخلی سئو جوملا

آموزش پنج مرحله تنظیمات داخلی سئو جوملا

طی سالها بناب هاست به این نتیجه رسیده است که قابلیت های داخلی سیستم سئو جوملا همیشه مورد بی مهری قرار گرفته و توانایی های آن مورد تردید بوده ولی بی شک جوملا با امکانات و قابلیت های زیادی که در زمینه سئو در اختیار طراحان سایت قرار داده در بین بهترین سیستم های مدیریت محتوا قرار می گیرد و فقط باید به درستی از این امکانات استفاده شود تا کار طراحی سایت و به همراه آن تنظیمات سئو  حرفه ای تر انجام شود و رتبه سایت رو  به بهبود و افزایش باشد و در نتیجه سایت شما در موتور های جستجو خصوصا  سایت گوگل بالاتر بیاد.

شاید بعضی مواقع این ویژگی ها کم به نظر برسند ولی استفاده درست از این این قابلیت ها شما رو تبدیل به یک طراح سایت حرفه ای تر می کنند پس این فرصت رو از دست ندهید.بعضی ویژگی های دیگر نیز که در آموزش های دیگر مثل « ده نکته مهم حرفه ای تر شدن سایت جوملایی » و « ده نکته مهم برای بهبود عملکرد وبسایت جوملایی » توضیح داده شده اند می توانند شما را در راه بهتر کردن سایت جوملایی کمک کنند.

بنابراین، امروز ما در بناب سایت قصد داریم در مورد برخی از نکاتی که برای تنظیمات سئو در داخل جوملا قرار داده شده را به شما آموزش بدیم و روش های دیگری رو هم توضیح بدیم. پس بیایید بریم سراغشون.

به طور قطع اگر این تنظیمات را به درستی انجام دهید از نتیجه ای که در ادامه در مورد سایت شما اتفاق خواهد افتاد شگفت زده خواهید شد. برای اینکه همیشه به روز باشید و بتوانید سایت خود را در صدر جستجو های گوگل نگه دارید آموزش های دیگر ما را هم مطالعه کنید.

حتما قبل از انجام هر تغییری روی سایت خود یک نسخه پشتیبان کامل از سایت خود بگیرید و ذخیره نمایید. اگر روش پشتیبان گیری را بلد نیستید در منو آموزش ها در سایت برای شما روش های مختلف را توضیح داده ایم. 

برای دیدن ویدئو آموزشی این "پنج مرحله تنظیمات داخلی سئو جوملا " در کانال یوتیوب ما عضو شوید.