ماژول نمایش تصویر در پس زمینه مخصوص سایت جوملایی

تصویر پس زمینه

هنوز هم بعضی مواقع نیاز داریم تا تصویر پس زمینه در سایت داشته باشیم. تصویری که بتواند پیغام یا مفهومی را به بیننده در مورد سایت برساند. همیشه امکان قرار دادن تصویر پس زمینه برای سایت ها جزو درخواست های کارفرماها بوده و هست و طراح باید بتواند راهکاری برای اون درخواست ارائه دهد.بعد از تولد جوملا 4 سعی داریم تا جدیدترین و به روز ترین افزونه هایی که کاربرد های خاص دارند یا پرطرفدار هستند را برای شما ارائه دهیم.

در همین راستا ماژول نمایش تصویر پس زمینه برای سایت جوملایی را آماده کرده ایم. این ماژول محصول سایت LOGIC HUNT می باشد که افزونه های مختلفی برای سیستم مدیریت محتوای جوملا ارائه کرده است. این سایت این افزونه را به صورت رایگان و پولی آماده کرده که نسخه رایگان آن میتواند تصویر را در پس زمینه سایت به صورت تمام صفحه قرار دهد و نسخه پولی آن میتواند ویدئو را نیز در پس زمینه سایت نمایش دهد.

این افزونه تنظیمات فراوانی نیز دارد که البته بیشتر آنها در نسخه پولی قابل دسترسی هستند و در نسخه پولی موارد کمتری را می توانید تنظیم کنید که البته برای نمایش تصویر آن تنظیمات اهمیتی ندارد. یکی از برتری های این افزونه ریسپانسیو بودن آن است و تصویر شما در موبایل و تبلت نمایش مناسبی خواهد داشت.

این افزونه را می توانید از سایت مرجع آن از لینک ایجاد شده دانلود کنید( برای دانلود اینجا کلیک کنید). بابت اینکه از نحوه کار این افزونه نیز آشنایی داشته باشید یک ویدئو آموزشی برای نصب و مدیریت آن تهیه کرده ایم که می توان آن را نیز از طریق کانال یوتیوب بناب هاست مشاهده کنید.

 

 

 

ما در این ویدئو نسخه جوملا 4 آن را نصب و استفاده می کنیم. امیدواریم این افزونه مورد توجه و استفاده شما در سایت هایی که طراحی می کنید قرار بگیرد. اگر از این افزونه استفاده کردید نظر خودتون را با ما از طریق صفحه ( تماس با ما ) در میان بگذارید.