آموزش افزونه رزرو هتل و تورهای گردشگری SP Booking|قسمت اول

رزرو هتل و تورهای گردشگری

هتل‌ها و خانه های بومگردی و شرکت های تور و گردشگری از مشاغلی هستند که اگر به خوبی بازاریابی کنند و مشتری ها را به سمت خود جذب کنند قادر به سود دهی های بالا و کسب درآمد مناسبی خواهند شد. یکی از روش های جذب مشتری آسان کردن ثبت درخواست و رزرو اتاق یا تور یا خدمات گردشگری است. بر طبق بررسی ها با توجه به محدودیت های مربوط به بیماری های های همه گیر مانند کرونا و اینکه بیشتر افراد به حد زیادی از سفر رفتن ها را کاسته اند بعد از این دوران درخواست برای سفر و و خدماتی مسافرتی گسترش خواهند داشت .حال اگر کسب و کار شما در زمینه هتل و تورهای گردشگری و خدمات مسافرتی فعال است بایستی با داشتن یک وب سایت زیبا باعث جذب و در دسترس کردن خدمات به مشتریان کنید و آنها با استفاده از سایت شما می توانند رزرو هتل و تور داشته باشند.

سایت رزرو هتل و تور کسب خودتان را راه اندازی کنید.

با توجه به فراگیر شدن استفاده از موبایل و آنلاین شدن خدمات با طراحی و ایجاد سایت رزرو هتل و تور می توانید به مشتریان خود این امکان را فراهم کنید که هر زمانی که مایل هستند مقصد و سفر و محل اقامت خود را به صورت آنلاین رزرو کنند. به همین دلیل در این رشته مطالب قصد داریم تا افزونه ای را به شما معرفی کنیم تا خودتان بتوانید با استفاده از آن سایت مناسبی برای کسب کار خودتان راه اندازی کنید.

در ابتدا بیایید ببینیم یک سایت رزرو هتل و تور و خدمات مسافرتی باید چه امکاناتی داشته باشد.

●    امکان رزرو آنلاین هتل و تور و خدمات
●    امکان نمایش تصاویر به صورت گالری در سایت
●    امکان معرفی امکان و محل های اجرای تورهای و سفرها
●    نمایش آدرس و محل هتل در بخشی از سایت
●    نمایش لیست اتاق ها و هزینه ها
●    صفحه معرفی هتل و اطلاعات کمل در مورد تاریخچه شروع به کار
●    معرفی روش های ارتباطی کامل برای مشتریان
●    امکان رزرو آسان برای خدمات تا مشتریان حس راحتی داشته باشند
●    امکان درج نظرات و امتیازات به هریک از بخش های سایت

در راه اندازی سایت رزرو هتل و تور های گردشگری باید اطلاعات مورد نیاز مسافران را در اختیار آنها قرار دهید. مثلا شما یک خانه بومگردی با 5 اتاق دارید . باید در سایت خود اطلاعات تکمیلی از  شهر یا روستای خود به مشتریان ارائه کنید. مثل جاذبه های دینی ، آب و هوا ، آثار تاریخی ، قدمت شهر و روستا ، محل های خرید و معرفی فروشگاه هایی که مشتریان شما می توانند نیازهای خود را آنجا تامین کنند. در سیایت رزرو هتل و تور باید مسیرهای دسترسی به مناطقی در اطراف محل اقامتی شما نیز معرفی شده باشد.

اگر نکات مهم در طراحی سایت هتل را رعایت کرده باشد قطعا سایت رزرو هتل و تورهای گردشگری  شما مورد توجه مسافران قرار خواهد گرفت و باعث سود دهی و جذب مسافر به سمت مجموعه خود خواهید شد. نکته مهمی که باید حتما مد نظر قرار دهید اینست که همانطور که اتاق های یک هتل یا خانه بومگردی نیاز به رسیدگی دارد تا نظر مشتریان را جذب کند سایت شما نیز نیاز به نگهداری و به روز رسانی دارد.

چرا  از افزونه SP Booking استفاده می کنیم؟

این افزونه توسط یکی از معتبر ترین سایت های ارئه دهنده افزونه های جوملا تهیه شده و رابط کاربری بسیار ساده و قوی و راحتی دارد. نصب و تنظیمات و راه اندازی آن بسیار آسان است و میتوان در سریعترین زمان آن را شخصی سازی کرد. در این رشته آموزشهای جوملا سعی کردیم تا طی 5 جلسه به صورت کامل و دقیق این افزونه را معرفی و بررسی کنیم تا شما آشنایی کاملی با آن داشته باشید. این افزونه به صورت انگلیسی است و به زودی آن را فارسی کرده و برای دانلود در سایت قرار می دهیم.

 

در ویدئو های آموزشی افزونه رزرو چه مطالبی را فرا می گیریم ؟

 در ویدئو های آموزشی افزونه رزرو هتل و تورهای گردشگری SP Booking به ترتیب موارد زیر را یاد خواهید گرفت : 

معرفی مختصر افزونه و امکانات آن

 • نصب افزونه
 • تنظیمات عمومی
 • معرفی پنل کاربری
 • ایجاد مجموعه های مختلف هر بخش
 • ایجاد محل اقامت ( هتل یا بومگردی)
 • ایجاد اتاق ها
 • افزودن پکیج های مسافرتی
 • روش مدیریت امتیاز ها
 • حمل و نقل و رزرو خدمات خودرو
 • افزودن ایجاد محل ها و جاذبه ها
 • روش مدیریت رزرو ها
 • مدیریت تگ ها
 • مدیریت نظرات
 • انتشار و نمایش هر بخش در سایت

لطفا تمام ویدئو ها را از طریق کانال یوتیوب ما دنبال کنید. می توانید برای ورود و عضویت در کانال یوتیوب ما روی این لینک کلیک کنید. قسمت اول از این آموزشها را می توانید در سایت و کانال ما مشاهده کنید.