آموزش نگارش متن سئو شده در جوملا سریع و آسان

آموزش نوشتن متن سئو شده

نوشتن متن سئو شده و تولید محتوا و سئوی آن موضوعی جدید است و اگر علاقه مند به خواندن این مطلب شده اید پس احتمالا سایتی دارید و می دانید که یکی از اصلی ترین راه های افزایش بازدید و شناخته شدن سایت در موتورهای جستجو مانند گوکل فعالیت بر روی محتوای سایت و مطالب آن است. اخیرا با توجه به تغییرات گوگل تولید متن سئو شده شده اهمیت زیادی پیدا کرده است. با توجه به سیستم های مدیریت محتوا ممکن است در برخی تنظیمات تفاوت هایی باشد که بشتر در نحوه اجراست تا خود اصل کار. در این مطلب سعی کردیم تا نکات اصلی نگارش متن سئو شده در سایت های جوملایی را توضیح دهیم.

خوشبختانه افرادی هستند که قبل از ما اطلاعات مورد نیاز برای نکارش متن سئو شده را جمع کرده اند و با این اطلاعات شما می توانید به آسانی شروع به تولید متن سئو شده برای سایت خود کنید. در این ویدئو قصد داریم روش ها و راهکارهایی که باید بر روی سایت خود اجرا کنید را توضیح دهیم تا سایت شما در نتایج گوگل رتبه های بهتری بگیره.

در این ویدئو  موضوع را توضیح داده ایم و روش های اجرا را نیز تا حدودی بررسی کرده ایم. این شش موضوع کلیات تولید متن سئو شده در یک سایت جوملایی هستند و شما باید آنها را رعایت کنید. البته برخی از این موارد تنظیماتی هستند که اگر در حین طراحی سایت به درستی انجام شده باشند نیازی به تکرار نیست و شما باید تمرکز خود را روی بقیه موارد داشته باشید.

این موارد شامل موضوعات زیر هستند:

  • ایجاد لینک های سازگار با موتورهای جستجو
  • اضافه کردن متن تصاویر و بهبود تصاویر
  • اضافه کردن توضیحات متا
  • جستجو برای کلمات کلیدی
  • بهبود ساختار مطالب
  • لینک سازی و صفحات اجتماعی

قطعا با در نظر گرفتن این موارد در زمان نوشتن و تولید متن سئو شده شما می توانید تا حد زیادی امتیاز مطلب خودتون را افزایش دهید. میتوانید خودتان برای تولید محتوا یک چک لیست تهیه کنید و هر زمانی که محتوایی را تولید می کنید براساس ان چک لیست محتوای خود را منتشر کنید و یا از افزونه های کمکی که در سایت معرفی شده استفاده کنید.

دو افزونه بسیار کاربردی در سایت معرفی کرده ایم که کمک بسیار زیادی به تولید محتوا در مطالب در جوملا می کنند. حتما پیشنهاد می کنیم این مطالب را مطالعه کنید.

مطلب پیشنهادی اول « معرفی افزونه مدیریت سئو مطالب جوملا | PWT SEO  » است و مطلب پیشنهادی دوم « معرفی و بررسی افزونه بازررسی و آنلیز سئو مطالب جوملا

» است .

 

ویدئو آموزش تهیه محتوا در جوملا را در کانال یوتیوب آپلود کرده ایم. می توانید در کانال یوتویوب ما عضو شده و آن را ببنید یا همینجا مطالعه کنید.