معرفی افزونه گالری تصاویر جوملا|بهینه شده برای سئو تصاویر

گالری تصاویر جوملا

نقش تصویر و یک گالری تصاویر حرفه ای در یک سایت بیشتر از بهبود عنصر رنگ و زیبایی است. تصاویر به خدمات و محصولات سایت جلوه خاصی می دهند. این تصاویر هستند که که در یک سایت به صورت دیداری ساختار و کلیت سایت و خدمات آن را نشان می دهند. اگه برای سایت جوملایی تون دنبال افزونه گالری تصاویر می گردین افزونه SP Easy Image Gallery رو بهتون پیشنهاد میدم. این افزونه با جوملای 3 سازگار هست و جدیدا با جوملا ۴ هم سازگار شده و بهبود پیدا کرده است. 

در اهمیت تصاویر اگر بعد فنی و تکنیکی را نیز در نظر بگیریم باید سوای فواید بصری به اهمیت تصاویر در سئو یک سایت توجه کنیم. اهمیتی که سئو تصاویر در یک سایت دارد به حدی است که خیلی بیشتر از هر موضوعی باید بهش توجه بشه. مکتر پیش میاد که یک گالری تصاویر این اندازه به سئو در ساختار خودش اهمیت داده باشه.

با توجه به تمام توضیحات فوق پیشنهاد میشه از افزونه گالری تصاویر  SP Easy Image Gallery که محصول سایت جومشیپر است استفاده بشه. وب سایت جومشیپر این افزونه رو برای جوملای 4 بازبینی کرده و آماده جوملا 4 کرده است. این افزونه قبلا به صورت یک کامپوننت و یک ماژول جداگانه ارائه می شد که در نسخه جدید به صورت یک پکیج یک جا ارئه می شود.

تغییراتی که در این افزونه انجام شده شامل موارد زیر هستند:

  • بهبود کدنویسی افزونه گالری تصاویر
  • هماهنگ سازی افزونه برای استفاده در جوملا 4
  • به روز رسانی افزونه برای هماهنگی بیشتر با جوملا 4
  • تجمیع ماژول داخل پکیج به همراه کامپوننت گالری تصاویر
  • بهبود در کد نویسی سئو تصاویر
  • رفع تمام مشکلات و خطاهای گزارش شده نسخه های قبلی

در ویدئو تهیه شده بعد از معرفی افزونه گالری تصاویر و قابلیت های آن همچنین روش دانلود و استفاده از اون رو توضیح دادیم. شما میتوانید ویدئو تهیه شده را یا در صفحه اینستاگرام ما یا در کانال یوتیوب ما مشاهده کنید. ویدئو به صورت یکجا و به هم چسبیده در کانال یوتیوب ما آپلود شده و می توانید آن را یا در ادامه همین مطلب یا با کلیک بر روی لینک پایین صفحه مشاهده کنید.

 

 

برای دسترسی به بقیه مقالات آموزشی سایت از طریق منو آموزش ها می توانید دسترسی داشته باشید.