معرفی افزونه مدیریت سئو مطالب جوملا | PWT SEO

افزونه سئو PWT

مدیریت سئو مطالب در سئو سایت نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. متاسفانه افزونه های قدرتمندی که در جوملا به مدیران کمک کند تا مطالب خود را بر اساس معیارهای صحیح سئو کنند کم بود. در این بین اخیران افزونه هایی ارائه شده اند و تا حدود زیادی توانسته اند راهگشا باشند. افزونه مدیریت سئو مطالب جوملای PWT یکی از آنهاست.این افزونه مطابق یوست در وردپرس کار می کند و براساس امتیازها شما را راهنمایی می کند تا مطالب خود را سئو کنید.

افزونه PWT به بخش انتشار مطالب و منو های جوملا یک تب جدید اضافه می کند تا کلمه کلیدی مد نظرتان را وارد کنید و براساس آن کلمه منو و مطلب شما رو بررسی می کند و نکاتی را که نیاز است رعایت کنید تا در نتایج جستجو ها دیده شوید را به شما گوشزد می کند. همان طور که گفتیم این افزونه مشابه یوست وردپرس کار می کند.همچنین این افزونه اشکالات مطلب شما از نظر سئو جوملا و گوگل را نیز به شما نشان می دهد.

افزونه مدیریت سئو PWT فعالیت های زیر را در سایت انجام می دهد.

  • بررسی لحظه ای نمره سئو مطلب و صفحه
  • پیش نمایش نحوه نمایش صفحه شما در نتایج جستجوی گوگل
  • ویرایش آسان نحوه نمایش نتایج جستجو ها
  • نمایش تک صفحه ای از امتیاز مطالب و کلمات کلیدی

 

به طور کلی این افزونه را می توان یکی از مورد نیازترین و برترین افزونه های جوملا از نظر سئو دانست که برای هر نوع سایتی ضروری و پایه ای محسوب می شود. اگر در سئو مطالب خود در جوملا مشکل دارید حتما از این افزونه استفاده کنید.

 

اگر از این افزونه استفاده کرده اید نظر خودتون را برای ما کامنت کنید. آموزش های ما را در پیج اینستاگرام و کانال یوتیوب ما دنبال کنید.

 

 

حتما پیشنهاد می کنیم قبل از استفاده از این افزونه مطلب " آموزش پنج مرحله تنظیمات داخلی سئو جوملا " را مطالعه کرده و تنظیمات داخلی را انجام دهید.