فیلتر پیشرفته محتوا برای سایت جوملایی

فیلتر پیشرفته محتوا

فیلتر پیشرفته محتوا در سایت برای جداسازی و دسته بندی و رسیدن به درخواست و نیاز نهایی در هر سایتی بسیار اهمیت دارد. مثلا اگر سایت فروشگاهی داشته باشید با فیلتر محصولات می توانید به راحتی به مجموعه دلخواه خود برسید. حال فرض کنید سایتی دارید که هر مطلبی را داخل یک مجموعه طبقه بندی کرده اید و برای هر مطلبی برچسبی انتخاب کرده اید و برای هر مطلب خود از فیلدهای اختصاصی استفاده کرده و اطلاعاتی را در هر فیلد وارد کرده اید. اگر کاربری بخواهد باید چطور به محتوای مورد نظر خود برسد؟ با جستجو ؟ آیا راه ساده تری نیز هست؟ در این مطلب می خواهیم به شما راه بهتر را نمایش دهیم.

فیلتر پیشرفته محتوا یکی از راه حل های مفید است. با آن موضوعات مد نظر خود را طبقه بندی کرده و غیر مرتبط ها را حذف کرده و نهایت به نتایج دلخواه که نزدیک ترین محتوا را دارند خواهید رسید. امروز به شما یک افزونه که شامل کامپوننت و ماژول و پلاگین است را معرفی می کنیم. Jfilter یکی از جدیدترین افزونه های جوملای 4 است و و این قابلیت را دارد که براساس مجموعه مطالب ، برچسب ها و فیلد های سفارشی مطالب را فیلتر کند و آنها را از هم جدا کند.

معرفی افزونه

برای مثال شما یک سایت معرفی کتاب دارید و کتاب ها را براساس نوع آنها در مجموعه های مختلفی طبقه بندی کرده اید. برای هر کتاب برچسبی در داخل محتوا زده اید و نویسنده و انتشارات و سال چاپ و تعداد صفحات را نیز از طریق فیلد های سفارشی برای هر کتاب وارد می کنید و داخل مطلب نمایش می دهید. حال در سایت می توانید از این افزونه استفاده کنید و تمام کتاب ها را براساس تمام مواردی که ذکر کردیم فیلتر کنید.

 برای اینکه توضیحات بالا را بهتر متوجه شوید از شما دعوت می کنیم سایت دمو افزونه فیلتر پیشرفته محتوا را در لینک زیر ببینید :

 سایت دمو افزونه فیلتر پیشرفته محتوا در سایت جوملایی

 ویژگی های افزونه فیلتر پیشرفته محتوا در سایت شامل موارد زیر است :

  • یکپارچگی با سیستم جستجوی پیشرفته جوملا
  • توانایی تشخیص اتوماتیک فیلترهای مخصوص هر صفحه از سایت
  • استفاده از چیدمان جستجوی پیشرفته برای نمایش
  • تنظیمات سئو برای نمایش نتایج جستجو و فیلتر ها

برای دانلود و مطالعه مستندات افزونه فیلتر پیشرفته محتوا برای سایت جوملایی از لینک زیر استفاده کنید. مستندات نگارش شده توسط سازنده خیلی کامل نیست ولی با همان مستندات مختصر به صورت کامل میتوان از افزونه استفاده کرد. 

«« دانلود افزونه فیلتر پیشرفته محتوا برای سایت جوملایی »»

اگر درحال طراحی سایت جوملایی خود هستید و نیاز به فیلتر کاربردی و با حال دارید این افزونه یکی از مواردی است که می توانیم برای شما پیشنهاد دهیم. پیشنهاد می کنیم قبل از نهایی سازی سایت خود افزونه های دیگری هم که در منو" آموزش ها "  در سایت ما قرار دارد را مطالعه کنید، شاید افزونه ای مناسب برای سایت خود یافتید و یا از تکنیک های پیشنهادی ما استفاده کردید.