ماژول افزودن لینک به کلمات کلیدی در جوملا|دانلود رایگان

افزونه لینک کلمات به کلیدی

کلمات کلیدی زیر بنای تمام فعالیت های یک سایت در زمینه سئو و موتورهای جستجو می باشد. تولید کننده محتوای سئو شده برای یک سایت تمام تلاش خود را برای دیده شدن و قرار گرفتن در نتایج انجام می دهد. وقتی کلمات کلیدی را پیدا کردیم و براساس آن شروع به تولید محتوا می کنیم باید سعی کنیم تا ارجاعاتی نیز به آن کلمات کلیدی داشته باشیم.

فرض کنید شما یک وب سایتی دارید که مر بوط به خدمات یا تولیدات مختلف یک مجموعه تجاری است. در مطالب بخش وبلاگ سایت به صورت مستمر تولید محتوا دارید و هر بار که داخل متن یکی از کلمات یا خدمات را که به صورت یک کلمه کلیدی در نظر گرفته اید استفاده می کنید سعی می کنید با لینک آن کلمه کلیدی به مجموعه یا صفحه آن محصول و خدمات بیننده را به دیدن آن صفحه نیز ترغیب کنید. با خود بیاندیشید که اگر لینک دار کردن آن کلمات کلیدی به صورت خودکار و اتوماتیک انجام شود چقدر کار شما در تولید محتوا آسان تر خواهد شد و قطعا درصد خطا نیز به خاطر اشتباه در قرار دادن لینک پایین خواهد آمد.

معرفی افزونه

افزونه ای که امروز معرفی می کنیم یک افزونه رایگان برای جوملا4 است که به شما امکان می دهد که کلمات کلیدی مطالب و محتوای سایت خود را از طریق بخش مدیریت تحت کنترل داشته باشید و به آن کلمات کلیدی پیوند هایی را متصل کنید. یعنی آن ها را لینک دار کنید.

لینک دار کردن کلمات کلیدی به کمک افزونه ای که امروز به شما معرفی می کنیم به صورت خودکار انجام می شود و به صورت پویا حین ذخیره و بارگزاری سایت در صفحه اجرا می شود. شما می توانید از طریق این افزونه لینک های خود را مدیریت کنید و همه آنها را از یک محل به صورت تجمیعی تحت کنترل داشته باشید. این افزونه به صورت یک کامپوننت و پلاگین همراه و به رایگان منتشر شده است. این افزونه با نام JV-Linkmanager در بخش افزونه های سایت جوملا جهانی منتشر شده است و فقط برای جوملا 4 آماده شده است. این افزونه در زیر مجموعه سئو از قسمت افزونه های سایت جوملا جهانی قرار دارد.

ماژول لینک به کلمات کلیدی

 

دانلود افزونه

در روشهای سئو کردن مطلب افزودن لینک داخلی و خارجی یکی از مهمترین فاکتورها به حساب می آید. شما با استفاده از این افزونه کارآمد و جالب می توانید با صرفه جویی در زمان مدیریت کلمات کلیدی و لینک ها را به سرعت انجام دهید. به خصوص اگر مدیریت وب سایتی را برعهده دارید که محتوای زیادی را در آن منتشر می کنید این افزونه می تواند به شما کمک کند.

فرض کنید کلمات کلیدی خود را انتخاب کرده اید و در مدیریت این افزونه لینک های مربوطه را نیز تنظیم کرده اید. اگر کمی به قسمت مدیریت توجه کنید خواهید دید که تنظیماتی نیز برای آن در نظر گرفته شده است.

تنظیمات افزونه لینک دار کردن کلمات کلیدی:

  • وضعیت کلمه کلیدی
  • زمان اضافه شدن به لیست
  • لینک کلمه کلیدی
  • زمان اتمام یا غیر فعال شده کلمه کلیدی و لینک مربوطه
  • امکان باز شدن لینک در صفحه جدید
  • نمایش آیکون در کنار کلمه کلیدی
  • نمونه کلمات کلیدی در متن

افزونه  لینک به کلمات کلیدی یک قدم فراتر نیز رفته است و برای مدیران سایت های جوملایی این امکان را فراهم کرده که برای کلمات و پیوندها زمان انقضا نیز در نظر بگیرید. با این امکان شما می توانید لینک مربوط به کلمات را در زمان مدنظر خود حذف کنید. اگر با خودتان فکر می کنید این امکان به چه درد می خورد ؟ باید بگویم فرض کنید کمپینی دارید و برای آن کمپین یک لندینگ پیج طراحی کرده اید و در تعدادی مطلب به آن لینکدینگ پیج می خواهید لینک دهید ولی بعد از اتمام کمپین می خواهید آن صفحه را حذف کنید پس برای اینکه کلمات کلیدی داخل متن هم به صورت لینک شکسته نشوند بهتر است بدون لینک شوند. این زمان دادن به لینک دار کردن کلمات  برای این منظور به کار می آید.

همانطور که در ابتدا گفتیم این افزونه مختص جوملا4 می باشد و به همراه برخی افزونه های دیگر می تواند کمک به سزایی در سئو کردن مطالب و سایت شما داشته باشد.

برای دانلود این افزونه جذاب و رایگان میتوانید از لینک زیر استفاده کنید.

«دانلود ماژول افزودن لینک به کلمات کلیدی در جوملا|دانلود رایگان »