سایت فروشگاهی قلاده خوب

قالب جوملا فروشگاهی

سایت فروشگاهی قلاده خوب

سایت فروشگاهی قلاده خوب با قالب جوملا فروشگاهی و افزونه فروشگاه ساز J2store طراحی شده است . این سایت سایت با جوملا فارسی و قالب جوملا فروشگاهی که توسط بناب هاست اصلاح و بهبود داده شده است طراحی شده است. این سایت علی رغم داشتن محصولات محدود پیچیدگی خاص خود را داشت که مشتری می بایست امکان انتخاب ترکیب رنگ های بسیار زیادی را در هر محصول می داشت و همچنین در برخی محصولات باید امکان افزودن متن و یا کلمه ای کو تاه را برای درج بر روی محصول دارا می بود.

همچنین این سایت باید امکان ارائه مطالب و آموزشهای مربوط به محصولات را در سایت می داشت ، به همین دلیل مجموعه وبلاگ سایت با چیدمان مد نظر مشتری ایجاد شد و بخش فروشگاه نیز برای راحتی کار کاربر از J2store استفاده شد تا افزودن محصولات در بخش مطالب سایت صورت گیرد.
این سایت به درگاه واسط متصل شد و خریدار پس از خرید مستقیما به بانک متصل و پرداخت خود را آنلاین انجام می دهد. همچنین اخیرا به جای پرداخت آنلاین خریدار بعد از سفارش به صفحه مشخصات کارت بانکی منتقل شده و پیشنهاد کارت به کارت جداگانه به او داده می شود.
همچنین سایت به سیستم پیامکی متصل است و خرید ها از طریق پیامک برای فروشنده و خریدار اطلاع رسانی می شود.

پشتیبانی سایت جوملایی و آموزش جامع جوملا و آموزش جامع فروشگاه ساز به کاربر داده شده و همچنین طی قرار دادی پشتیبانی جوملا و مدیریت سفارش ها نیز در صورت درخواست کاربر توسط بناب هاست انجام می شود. این سایت بر اساس کمپین های پیج اینستاگرامی مربوطه امکان ارائه تخفیف به روشهای مختلف را دارد.

سئو سایت جوملایی و تنظیمات سئو سایت فروشگاهی برای جوملا توسط بناب هاست انجام شده است. و افزونه سئو جوملا route 66  بر روی این سایت نصب و فعال شده است.