سایت شرکتی ، خدمات تعمیرات سامی سرویس

طراحی سایت جوملا

سایت شرکتی، خدماتی سامی سرویس

سایت شرکتی ، خدماتی سامی سرویس یک وب سایت خدمات تعمیرات لوازم خانگی بود که توسط بناب هاست طراحی و پشتیبانی شد.

طراحی سایت سامی سرویس با جوملا فارسی و قالب جوملا شرکتی انجام شد. این سایت با موضوع خدمات تعمیراتی در سطح شهر تهران تعریف شد و موضوعاتی از قبیل امکان ارائه مقاله و آموزش ، امکان ارسال درخواست توسط کاربر و امکان ارسال پیامک به تعمیرکاران و درخواست کنندگان خدمات را داشت.
برای این سایت یک شماره تلفن خدماتی ثبت شد و تمام پیامک ها با استفاده از شماره تلفن اختصاصی ارسال می شد. در این سایت برای هر یک از لوازم خانگی یک مجموعه جداگانه در نظر گرفته شده بود و توضیحات و مطالب آموزشی توسط مدیران سایت در آن منتشر می شود. در تمامی صفحات فرم ثبت درخواست خدمات وجود داشت و کاربران می توانستند در هر مجموعه سریعا درخواست خدمات خود را ثبت کنند. پس از ثبت نام پیامکی به همراه کد پیگیری به کاربر و مدیران سایت ارسال می شد تا سریعا مورد پیگیری قرار بگیرد.

رنگ بندی و چیدمان سایت براساس درخواست مشتری اجرا شد و آموزش بهره برداری از سایت به صورت حضوری طی 4 ساعت به مدیران این سایت داده شد. تنظیمات سئو جوملا در این سایت توسط بناب هاست انجام شد و در طی جلسه حضوری آموزش نگارش متن سئو شده در جوملا به مدیران این سایت داده شد.

در طی فعالیت سایت پشتیبانی جوملا و پشتیبانی به به روز رسانی افزونه ها و مطالب انجام گرفت.